O firmie

dowiedz się więcej o nas

Firma SKJ Klima Sp. z o.o. we Wrocławiu działała od roku 2003. W swojej strukturze wyodrębnione były dwa działy – Dział Handlowy i Dział Projektowy. Od roku 2019 firma SKJ Klima Sp. z o.o. funkcjonuje wyłącznie jako Biuro Projektowe.

PROJEKTUJEMY INSTALACJE WENTYLACJI, KLIMATYZACJI, GRZEWCZE, SANITARNE I PRZEMYSŁOWE

Od początku działalności, w pracowni projektowej opracowaliśmy dużą liczbę projektów instalacji sanitarnych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, wody chłodniczej i sprężonego powietrza oraz specjalistycznych instalacji technologicznych dla obiektów handlowo-usługowych, hal przemysłowych, budynków oświaty i budynków mieszkalnych wielorodzinnych. Sporządziliśmy również wiele projektów zagospodarowań terenu z pełną infrastrukturą techniczną dla osiedli mieszkalnych, parków przemysłowych, przebudów dróg i ulic.
Zajmujemy się również oddymianiem garaży, przestrzeni wielkokubaturowych, wykonujemy symulacje CFD.
Wieloletnie doświadczenie, doskonała znajomość rynku branży sanitarnej pozwala nam na indywidualne podejście do każdego Klienta. Zatrudniamy projektantów z uprawnieniami do projektowania w budownictwie oraz na stałe współpracujemy z doświadczonymi i cenionymi specjalistami, dzięki czemu jesteśmy w stanie w profesjonalny i fachowy sposób wykonać każde zadanie. Do realizacji wszystkich naszych projektów wykorzystujemy specjalistyczne oprogramowania inżynierskie.
Warto też wspomnieć, iż przez lata naszej działalności współpracowaliśmy z inwestorami polskimi oraz zagranicznymi. Poznaliśmy organizację pracy z wykonawcami japońskimi oraz z krajów europejskich. To doświadczenie pozwoliło nam na poznanie standardów opracowywania dokumentacji, nowoczesnych i optymalnych rozwiązań technicznych dla inwestorów polskich i zagranicznych.
Nadrzędnym celem naszej Firmy jest spełnienie wszystkich wymagań i oczekiwań Klienta. Osiągamy to zarówno dzięki solidności, sumienności i terminowości podczas realizacji projektów, jak i maksymalnej optymalizacji zastosowanych rozwiązań projektowych. Zdobywane przez lata doświadczenie oraz zaufanie wielu Klientów zaowocowały szeregiem udanie zrealizowanych opracowań projektowych na terenie całego kraju i nie tylko.

339810-PA78WZ-470